آخرین خبر
آینده نما و پنجره
رضا کربلایی، مدیر مسئول
مطابق قوانین اتحادیه اروپا تا سال 2015 تمامی تولیدات و محصولات مورد مصرف در صنایع مختلف بایستی قابل بازیافت بوده و آلودگی زیست محیطی نداشته باشند.
مدیر مرکز تعمیرات نسوز فولاد مبارکه گفت: با تعامل و ارتباط تنگاتنگ مرکز تعمیرات نسوز و واحدهای تولیدی و تعمیراتی ناحیه فولادسازی، همچنین با اصلاح روشها و دستورالعملهای کاری، بازرسیهای مداوم تجهیزات و بهبود کیفیت مواد نسوز، مصرف نسوز شرکت فولاد مبارکه در فروردین ماه ۹۶ به ۶.۲۵ کیلوگرم برتن مذاب، کاهش یافت.
اسقبال مشــتریان و بازدیدکنندگان از غرفه شرکت پارس یراق ماندگار به عنوان نماینده انحصاری یراق آلات آکپن در ایران نشــان از اقبال بلند این شــرکت همیشه پاســخگو و خوش آتیه اســت.
دومین شماره ماهنامه تخصصی نما و پنجره ویژه اسفند 95 و فروردین 96 منتشر شد و توزیع آن از روز شنبه 19 فرودین آغاز خواهد شد. در دومین شماره ماهنامه دنیای نما و پنجره مطالب متنوع شامل گفتگو، گزارش و گزارش تصویری اختصاصی را مشاهده خواهید کرد.
شرکت اسرار پویای شرق تولیدکننده یراق‌آلات در و پنجره با نشان جی اس اس اعلام کرد: امید است که در سال 1396 با شعار ‹‹اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال››، با افزایش حجم تولید و تعداد محصولات تولیدی خود بتواند کشور را در زمینه تولید یراق آلات درب و پنجره دوجداره خودکفا نموده و حتی در جهت ارز آوری و کمک به اقتصاد کشور، بازارهای خارجی را نیز دربر بگیرد و با راه اندازی فازهای دیگر، بتوان در جهت رفع مشکل بیکاری گام های قابل توجهی برداشت.
در شانزدهمین همایش روز ملی حمایت از حقوق مصرف کنندگان، تندیس طلایی ملی رعایت حقوق مصرف کنندگان با حضور ۶۵۰ شرکت متقاضی به شرکت فولاد مبارکه اصفهان اعطا شد.
گزارش تصویری اختصاصی پایگاه خبری و نمایشگاه آنلاین دنیای پنجره از روز نخست هشتمین نمایشگاه بین‌المللی در ، پنجره و صنایع وابسته ایران/ عکاس: جاوید تفضلی...
مدیرعامل بورس با اعلام اینکه گلچینی از برترین شرکت های کشور در بورس پذیرفته شده اند و فولادمبارکه از گل های سرسبد این بازار است از امکان انتشار صکوک ارزی توسط بزرگترین شرکت خبر داد.
اهمیت امنیت اقتصادی در جهان شرایطی فراهم آورده است که دولتها و حتی بسیاری از کشورهای عضو سازمان تجارت جهانی WTOاز جمله آمریکا نیز با وضع تعرفه بر روی واردات تلاش میکنند تا از صنایع و اشتغال خود حمایت کنند.
صنعتگران در و پنجره از استان های مختلف کشورمان و دیگر نقاط جهان از پنجم تا هشتم بهمن ماه و در هشتمین نمایشگاه بین المللی در و پنجره و صنایع وابسته ایران که در نوع خود «بزرگترین نمایشگاه بین المللی در و پنجره منطقه خاورمیانه» محسوب می شود، گردهم آمدند و وین تک ضمن عرضه توانمندی ها و تولیدات خود، با نوین ترین پیشرفت ها و نوآوری های روز دنیا، آخرین خدمات و محصولات خود را در معرض دید علاقه‌مندان قرارداد.
در حالی بانک مرکزی از افزایش حدود ۱۰ درصدی قیمت مسکن طی دیماه امسال در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته خبر داده بود که وزیر راه و شهرسازی اعلام کرد: مسکن طی ۴ سال اخیر گران نشده است.
مشاوران املاک در مناطق مختلف شهر تهران عنوان می‌کنند در حال حاضر به دلیل نزدیک شدن به ماه‌های پایانی سال برخی فروشندگان حاضر در بازار با هدف تبدیل به احسن کردن ملک خود حاضر به ارائه تخفیف به خریداران هستند.
عضوکمیسیون عمران مجلس، با بیان اینکه دولت باید لایحه اخذ مالیات از خانه های خالی را به مجلس ارائه دهد، گفت:دپوی واحدهای مسکونی برای مدت زمان طولانی این واحدها را مستهلک می کند.
صنعت پروفیل یو.پی.وی.سی ایران در دهه دوم از حیات خود در کشور ایران با فراز و نشیب‌های فراوانی مواجه شده که در سال‌های اخیر دست‌اندازهای ایجاد شده بر سر تامین مواد اولیه این صنعت که از قضا عمدتا توسط مجتمع‌های پتروشیمی خاص تولید می‌شود، بر دردسرهای این صنعت گرفتار رکود اقتصادی و رقابت نابرابر با پروفیل‌های وارداتی فاقد کیفیت و استاندارد افزوده شده است.
صنعت پروفیل و در و پنجره یو‌ پی‌وی‌سی جدا از مجموعه صنعت کشور نیست؛ صنعت کشور از سال 1391 وارد بحران رکود اقتصادی شده، به‌طوری‌که در سال 94 صنعت کشور و بخش تولید، سخت‌ترین سال خود را سپری کرد که در چهاردهه اخیر کم سابقه است.
یکی از ضرورت‌های جدی و انتظارات فعالان صنعت در و پنجره یو.پی.وی.سی ایران، اتخاذ تدابیری برای رعایت استانداردهای ساخت و نصب و استفاده از در و پنجره‌های باکیفیت و استاندارد است و توقع جدی ما از دولت، شهرداری‌ها و سازمان نظام مهندسی و البته شرکت‌های فعال در صنعت ساختمان این است که به طور جدی و عملی بر کیفیت پنجره‌های مورد استفاده در ساختمان‌ها نظارت کنند.
طی سال‌های اخیر توجه اصلی دولت‌ها به صنایع بزرگ و طراز اولی همچون خودرو، بالادست پتروشیمی، فولاد و... باعث شد توجه به بخش تکمیلی این صنایع مادر رفته‌رفته کم شود و این موضوع باعث مشکلات و چالش‌هایی در این حوزه‌ها شد.
ظرفیت فعلی و نسبی تولید پروفیل یو پی وی سی در ایران حدود 150 هزار تن در سال برآورد می‌شود که برآوردهای انجمن صنایع تولیدکنندگان پروفیل یو پی وی سی نشان می‌دهد که حداکثر 40 هزار تن از این ظرفیت فعال است و اکثر واحدهای تولیدی داخل کشور با ظرفیت پایین‌تر از 30 درصد فعالیت دارند. این در حالی است که سالانه حدود 20 هزار تن پروفیل یو پی وی سی از خارج کشور عمدتا با کیفیت پایین و استاندارد ضعیف وارد کشور می‌شود.
وزیرتعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: در مسکن اجتماعی اولویت نخست ما بازنشستگان هستند.
شرکت نوید تجارت آرسام، نماینده انحصاری و دفتر مشترک المنافع گروه بین‌المللی KALE KILIT از مشتریان و شرکای تجاری و تمامی کسانی که از غرفه این شرکت در هشتمین نمایشگاه کردبین‌المللی در و پنجره و صنایع وابسته ایران، بازدید کرده‌اند، تقدیر کرد.
مدیرعامل فولاد متیل در خصوص انتقاداتی که به قیمت محصولات فولاد مبارکه در بازار وارد است، تصریح کرد: ما انتظار داریم که بخشهای دیگر صنعتی از فولاد مبارکه به عنوان شرکتی پیشرو دفاع کنند، چراکه فولاد مبارکه یعنی فولاد ایران که بیش از ۵۰ درصد تولید فولاد کشور را بر عهده دارد و طرحهای توسعه و فعالیتهای این مجموعه اگر بی نظیر نباشد، در داخل کشور کم نظیر است.
مراحل ساخت بزرگترین کارخانه یراق آلات ساختمانی اروپا توسط گروه بین المللی KALE KILIT ترکیه - شرکت نوید تجارت آرسام با مدیریت آقای مهندس علی خرم عضو این گروه بین المللی برتر و شناخته شده صنعت یراق آلات دنیا است.
پنجره ویستابست می تواند یک انتخاب مناسب برای جلوگیری از ورود سر و صدا به داخل ساختمان باشد ولی نکته مهم ترکیب (پروفیل) ویستابست با شیشه مناسب می باشد که با توجه به موقعیت ساختمان و سر و صدای اطراف می بایست نوع شیشه انتخاب شود. به عنوان مثال برای ایجاد محیطی مناسب خواب باید شدت صوت را حدود 30 دسی بل رساند.
شرکت نوید تجارت آرسام، نماینده انحصاری و دفتر مشترک‌المنافع گروه بین‌المللی KALE KILIT در اطلاعیه‌ای مهم نسبت به برخورد قانونی با افراد و شرکت‌هایی که به صورت غیرقانونی اقدام به تبلیغ و یا عرضه محصولات با برند این شرکت می‌کنند، هشدار داد که مراتب را از طریق مراجع قضایی پیگیری می‌کند.
همزمان با ایام گرامیداشت روز جهانی داوطلب، با برگزاری آئینی و با حضور فرماندار، رؤسای شوراهای اسلامی، رئیس جمعیت هلال‌احمر، جمعی از خیران و داوطلبان شهرستان مبارکه، معاون داوطلبان جمعیت هلال‌احمر استان اصفهان، مدیر روابط عمومی و رئیس ارتباطات منطقه‌ای فولاد مبارکه از اقدامات خیرخواهانه شرکت فولاد مبارکه با اهدای لوح تقدیر و تندیس قدردانی شد.
با اجرای یک طرح ویژه و روشی نوین در فرآیند تصفیه و بازیافت پساب‌های صنعتی ناشی از خطوط تولید فولاد مبارکه و عملیاتی کردن پیشنهاد کاهش مصرف مواد شیمیایی (آهک هیدراته)، به‌طور میانگین سالانه با بازیابی 15 هزار تن سنگ‌آهن موجود در پسماند تصفیه‌خانه، 21 میلیارد ریال ارزش‌افزوده اقتصادی در فولاد مبارکه به دست آمد.
دکتر هانس از کشور آلمان پیرامون بهسازی شبکه خطوط لوله فاضلاب در اصفهان در آیین افتتاحیه اولین کنفرانس و نمایشگاه بین المللی حفاری بدون ترانشه گفت: باتوجه به اطلاعاتی که درخصوص شبکه فرسوده فاضلاب شهر اصفهان داریم قرار شد این شبکه قدیمی با استفاده از آخرین تکنولوژی دنیا ترمیم شود که پیرامون این مسئله مطالعات زیادی صورت گرفت.
رئیس اداره نظارت بر انتشار و ثبت اوراق بهادار خاطرنشان کرد: در صورت ارسال مدارک و مستندات درخواستی سازمان و رفع ابهامات و نواقص مطرح شده بررسی نهایی مدارک و مستندات مربوطه از سوی سازمان بورس و اوراق بهادار انجام و در صورت موافقت با انجام افزایش سرمایه درخواستی شرکت این موضوع از طریق سامانه کدال به اطلاع عموم خواهد رسید.
فروش وثبت سفارش مشتری محصولات فولادی شرکت فولادمبارکه اصفهان امسال 32 درصد افزایش یافت.
به گزارش روابط عمومی شرکت ویستابست، دومین همایش مدیریت کلانشهرها با رویکرد محیط زیست در روز دوشنبه 24 آبان ماه سال 95، به همت دبیرخانه کنفرانس ملی مدیریت کلانشهرها و با همراهی سازمان نظام کاردانی استان تهران و همچنین حمایت معنوی ویستابست در سالن همایش سازمان محیط زیست کشور برگزار گردید، که مورد استقبال مسئولین، مدعوین و اصحاب رسانه قرار گرفت.
شرکت ویستا بست در سال 1382 به ثبت رسید و از سال 1386 فعالیت خود را در زمینه تولید پروفیل در و پنجره یو پی وی سی آغاز کرد و طی 3 سال توانست به یکی از بزرگترین تولیدکنندگان این حوزه در ایران تبدیل شود.
برند "تری اس" در نمایشگاه بین‌المللی تأسیسات ساختمان و سیستم‌های سرمایشی و گرمایشی حاضر شد.
شرکت ایران مشعل در نمایشگاه بین‌المللی تأسیسات ساختمان و سیستم‌های سرمایشی و گرمایشی در فضای باز جنب سالن کنفرانس حاضر می‌شود.
شرکت پاکمن همانند سال‌های گذشته در نمایشگاه تأسیسات ساختمان و سیستم‌های سرمایشی و گرمایشی حاضر می‌شود تا جدیدترین محصولات را رونمایی و معرفی کند.
شرکت انرژی کشور با محصولات جدید خود در نمایشگاه بین‌المللی تأسیسات ساختمان و سیستم‌های سرمایشی و گرمایشی حاضر می‌شود.
فیم آموزشی ساخت پنجره‌های دوجداره با پروفیل یو پی وی سی وکای آلمان را ببینید. شما می‌توانید آخرین فیلم‌های آموزشی صنعت در و پنجره را در کانال اختصاصی پایگاه خبری و اطلاع‌رسانی دنیای پنجره مشاهده کنید و فیلم‌های مربوط به محصولات و کالاها و معرفی برند مورد نظر را برای نمایش ارسال کنید.
این همایش با حضور سه تیم از مهندسین فعال در زمینه صنعت ساختمان به مدت سه روز جهت آشنایی با مشخصات فنی و اجرایی پنجره های upvc و سازه های LSF در شهر شیراز برگزار گردید. برگزار کنندگان آقایان مهندس بهرنگ البرزی و مهندس بهراد آزادی (شرکت ایستاوین) و آقای مهندس شهرام زارع
شرکت ویستابست از تولیدکنندگان برتر پروفیل یوپی‌وی‌سی ایران پس از اخذ مشاوره از شرکت های معتبر اروپایی و صرف هزینه‌های مشاوره و اخذ فرمولاسیون، در اولین گام‌های تولید انبوه و در جهت اطمینان از کیفیت محصولات خود، موسسه SKZ را به عنوان ممیز کیفیت پروفیل انتخاب کرد.
مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی وابسته به وزارت راه و شهرسازی گواهینامه فنی 2 محصول شرکت مجتمع بوتیا صنعت را تا 22 تیرماه 1396 تمدید کرد. این گواهینامه‌ها در بخش پژوهشی انرژی، آکوستیک و نور و در گروه محصولات پنجره و پروفیل صادر و تمدید شده است.
5 میلیون و 779 هزار و 773 هزار دلار به ارزش ریالی 176 میلیارد و 514 میلیون و 759 هزار و 137 ریال کالا تحت تعرفه گمرکی یراق‌ها،اتصالات واشیاء همانند برای دروپنجره دوجداره یوپی‌وی‌سی تا پایان مرداد 95 امسال وارد کشور شده است. ارزیابی شما از این میزان واردات چیست و تا چه میزان یراق آلات وارد شده به کشور دارای استانداردهای جهانی است؟
گروه صنعتی همارشتن از تولیدکنندگان به نام ایران در صنعت پروفیل یوپی‌وی‌سی و پنجره‌های یوپی‌وی‌سی موافق شد برای محصولات تولیدی خود باردیگر گواهینامه فنی را از مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی وابسته به وزارت راه و شهرسازی دریافت کند.
دیر اجرایی نهمین نمایشگاه بین المللی سنگ ایران در نیم ور محلات گفت: برپایی این نمایشگاه، 500 میلیارد ریال فروش محصول در غرفه های داخلی و خارجی داشت.
مدیر اجرایی سازمان مدیریت صنعتی آذربایجان‌شرقی از انتخاب 500 واحد تولیدی برتر در استان خبر داد.وی تصریح کرد: از شرکت‌های حاضر در طرح رتبه‌بندی و معرفی شرکت‌های برتر منطقه آذربایجان هیچ هزینه‌ای دریافت نکرده‌ایم و نخواهیم کرد.
کمیسیون اقتصادی دولت طی مصوبه‌ای در تاریخ 25/5/ 95، در راستای اجرای تبصره ماده 3، آیین نامه اجرایی ماده 20 قانون رفع موانع تولید رقابت پذیر و ارتقای نظام مالی کشور، کلیه بانک‌های کشور را موظف کرده، مستندات لازم را به منظور تعیین نرخ تخفیف کالاهای وارداتی یا تولیدی مشمول قیمت‌گذاری توسط مراجع شورای اقتصاد، هیئت وزیران و یا کارگروه تنظیم بازار، به دفتر کمیسیون اقتصاد ارائه کنند.
دومین همایش بین‌المللی اجرای قوانین انرژی در ساختمان 10 تا 11 آبان‌ماه امسال در تهران برگزار می‌شود. انجمن تولیدکنندگان در و پنجره یو‌پی‌وی‌ُسی ایران در اطلاعیه‌ای از اعضای خود دعوت کرده تا در این همایش حضور یابند. در این همایش قرار است مقامات وزارت راه و شهرسازی و دیگر نهادهای مسئول حضور داشته باشند.
شرکت ویستابست اولین سری از فیلم‌های آموزشی خود را با عنوان راهنمای نصب پنجره‌های یو پی وی سی را با هدف آگاهی تولیدکنندگان و مونتاژکاران و البته افزایش رضایت مصرف‌کنندگان رونمایی کرد. دنیای پنجره با هدف دسترسی آسان و نمایش این فیلم آموزشی اقدام به بارگذاری این فیلم شرکت ویستابست کرده است.
نزدیک به 8سال است که انجمن پروفیل یو.پی.وی.سی کار خود را آغاز کرده است. این انجمن 40 عضو دارد. با محسن صفایی عضو هیات‌مدیره این انجمن، عضو هیات نمایندگان اتاق بازرگانی و عضو هیات‌مدیره انجمن ملی صنایع پلاستیک و پلیمر ایران همکلام شدیم تا وضعیت پروفیل در ایران را زیر ذره بین بگیریم.
اعضای انجمن صنایع پروفیل یو‌پی‌وی‌سی ایران با دریافت مجوز تاسیس تعاونی انجمن یادشده گامی مهم برای سهولت دسترسی تولیدکنندگان پروفیل یو‌پی‌وی‌سی به مواد اولیه برداشتند. دنیای پنجره با تبریک تاسیس این تعاونی فراگیر، آمادگی خود را برای پوشش رویدادها و مطالبات اعضای انجمن صنایع پروفیل یو‌پی‌وی‌سی ایران اعلام می‌دارد.
مدیران 5 اتحادیه صنفی، نظرات خود در خصوص چگونگی عرضه و فروش محصولات پتروشیمی مطابق با منافع ملی مطرح کرده‌اند و هر یک در این زمینه سخنی کوتاه خطاب به رییس جمهوری داشته‌اند.
نخستین برند جهانی ایران در صنایع تشک، تایید و ثبت کشور سوئیس را دارد و دارنده نشان Golden Quality از IRSQ در طرح ملی رتبه‌بندی کیفیت خدمات و محصولات است.
مبلمان خانگی فوکا کالکشن به عنوان شرکت تخصصی مبلمان راحتی و مدرن خانگی برای پنجمین دوره در نمایشگاه مبلمان حاضر است.
مبلمان اتاق خواب سنا در نمایشگاه بین‌المللی مبلمان حاضر است. مبلمان اتاق خواب سنا، که در سالن 38 نمایشگاه بین‌المللی مبلمان حضور دارد، تخفیف 15 درصدی برای زوج‌های جوان قائل شده است.
شرکت مبلمان لما، تولیدکننده انواع مبلمان مدرن و راحتی خانگی در بیست و پنجمین نمایشگاه بین‌المللی مبلمان منزل حضور یافت.
رئیس انجمن صنایع پروفیل پوپی‌وی‌سی از تخصیص سهمیه ۱۳۰۰ تنی مواد اولیه مورد نیاز این صنعت به دو پیرزن با کارت بازرگانی شبهه‌دار خبر داد و گفت: این در حالی است که تولیدکنندگان با مشکل کمبود مواد اولیه روبه‌رو هستند.
گروه مبلمان ونوما در نمایشگاه مبلمان منزل به عرضه و معرفی محصولات خود به بازدیدکنندگان می‌پردازد.
شرکت نهال، تولیدکننده انواع مبلمان مدرن، در بیست و پنجمین نمایشگاه بین‌المللی مبلمان منزل، محصولات خود را عرضه کرد.
گمرک ایران اعلام کرد: از ابتدای امسال تا آخر مردادماه بالغ بر 500 هزار دلار لولا برای در و پنجره دوجداره PVC و UPVC وارد کشور شده است. کشورهای مبدا واردات این لولاها امارات متحده عربی، ترکیه، چین، بلژیک و آلمان گزارش شده است.
واحد فنی و مهندسی شرکت پنجره عایق پردیس درباره ویژگی‌های مکان نصب پنجره‌های یو‌پی‌وی‌سی نوشت: بطور معمول فریم انتظار درب و پنجره یوپى‌وى‌سى از قوطی آهنی با ضخامت حداقل mm30 × 60 که به صورت تراز و بدون خمیدگی و پیچیدگی در محل نصب پنجره‌ها نصب شده و یا از سطح سنگ تراز که پنجره‌ها بر روی آن قرار می‌گیرد، استفاده مى‌شود .
دنیای پنجره: اعضای جامعه مهندسین استان خراسان رضوی از خط تولید شرکت GSA از شرکت‌های به نام تولیدکننده یراق‌آلات در و پنجره ایران بازدید کردند...
‌رئیس دبیرخانه شورای گفت‌وگوی دولت و بخش خصوصی خراسان رضوی با تاکید بر لزوم صنعتی کردن بازیافت آهن قراضه در کشور، مشکلاتی که صنایع فولاد به واسطه قراضه نامرغوب به آن دچارند را ناشی از نبود نظارت بر عملکرد واحدهای خرد تفکیک عنوان کرد.
برنارد آرنو، مدیرعامل موفق شرکت ال‌وی‌ام‌اچ معتقد است نباید برای گسترش کسب‌وکار عجله کرد، بلکه باید آن را براساس بازار و ظرفیت آن گسترده‌تر کرد.برای کار کردن در دنیای رقابتی امروز، حفظ کردن شأن کسب‌وکارتان و در عین حال گسترش دادن آن باید از رقابت استقبال کنید.
غلامحسین شافعی، رئیس اتاق ایران و هیات همراه پس از حضور در جلسه شورای روسای اتاق های سراسر کشور در اتاق تبریز، از کارخانه کاشی تبریز بازدید کردند.
پانیذ تولیدکننده مبلمان و سرویس خواب است و برای خریداران این برند امکان انتخاب رنگ و نوع پارچه در مبلمان و تنوع ورق‌های ام‌دی‌اف و ملامینه در سرویس خواب را فراهم می‌کند؛ این مجموعه همچنین محصولات خود را گارانتی خدمات پس از فروش می‌کند.
در پوسته خارجی ساختمان‌ها، جداره شفاف بیشترین ضریب انتقال انرژی به ازای واحد سطح را دارد. به همین علت انتظارات عملکردی از جدارهای شفاف به مراتب بیشتر از دیگر قسمت‌های پوسته خارجی ساختمان‌ها است.
مدیر بخش فولاد سازی ذوب آهن اصفهان از تولید شمش های صادراتی با مقطع در این شرکت خبر داد.
محدودیت منابع انرژی و افزایش روز افزون مصرف آن از یکسو و مصرف بی‌رویه انرژی توسط جوامع مختلف از سوی دیگر، علاوه بر آلودگی محیط زیست و هدر دادن سرمایه‌های ملی، زندگی آینده انسان‌ها را با مخاطره مواجه ساخته است.
استفاده از مجموعه شیشه‌های چندجداره در ساختمان‌ها، بجای شیشه‌های معمول، باعث صرفه‌جویی چشمگیری در مصرف انرژی می‌شود. بعلاوه استفاده از این مجموعه‌ها نفوذ آلودگی صوتی را از طریق درها و پنجره‌ها کاهش می‌دهد.
شرکت نوید تجارت آرسام عضو گروه بین‌المللی KALE KILIT ترکیه که در سال‌های تحریم حضوری مداوم در بازار ایران داشته است، حضور قدرتمندانه و همه جانبه در شرایط اقتصادی پسابرجام را هدف قرار گرفت.
مجموعه شیلر ایران پس از 5 سال تحقیق، تعامل و همچنین پیگیری و مذاکره با شرکت های تراز اول صنعت پنجره در کشورهای پیشتاز این صنعت آلمان،بلژیک، چین و کره جنوبی موفق به کسب تکنولوژی تولید نسل پنجم پروفیل های در و پنجره های دو جداره FRP (فایبرگلاس) گردید
«آلومینیوم علاوه بر تمام مزایایی که دارد صریب انتقال حرارتی بالایی دارد که این عامل باعث هدر رفتن انرژی در درب و پنجره های آلومینیوم می شود. آلومینیوم جز فلزات رسانا می باشد و یکی از پارامترهای مورد ارزیابی در فلزات ضریب انتقال حرارت است که با لاندا نشان داده می شود و واحد آن وات بر متر کلوین می باشد.»
مهندس علی خرم، مدیر عامل شرکت «نوید تجارت آرسام » عضو گروه بین‌المللی KALE KILIT در گفتگو با نشریه دوزبانه پایا بر ضرورت صرفه‌جویی انرژی در ساختمان‌های ایران با استفاده از پنجره‌های استاندارد با شیشه‌های دوجداره تاکید کرد. این فعال شناخته شدن صنعت در و پنجره ایران تاکید کرد که دولت باید مشوق‌های جدید برای تشویق مردم به استفاده از در و پنجره‌های استاندارد در نظر بگیرد.
رضازاده، صفایی، میرحیدری، شاکری و کوشکی از فعالان صنعت پلیمر ایران در نشستی با خبرنگاران از تغییر تاریخ نمایشگاه ایران‌پلاست انتقاد و تاکید کردند:بنا به خواسته دوسلدوف، برگزارکنندگان نمایشگاه ایران پلاست، تاریخ آن را از مهر به فروردین تغییر دادند؛ تلفن آنها حایز اهمیت بوده است اما تلاش های تشکل های داخلی، خیر.
فرجام تدبیر و تلاش ویستا بست و نمایندگان منتخب پس از یازده ماه نتیجه داد و ثمره آن تولید پنجره‌ با کیفیت و استاندارد خواهد بود.
ستاد ویژه توسعه فناوری نانو وابسته به معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری ایران امروز خبر داد که شرکت دنیای پروفیل پی وی سی غرب، اقدام به تولید و عرضه‌ی صنعتی پروفیل‌های درب و پنجره کردده است. پروفیل‌های تولیدی این شرکت، که با نام تجاری کایکو به بازار عرضه شده‌اند، از برتری‌هایی همچون مقاومت بالاتر در برابر ضربه و تابش اشعه‌ی ماوراء بنفش نسبت به نمونه‌های عادی برخوردارند. این محصول با بهره‌گیری از فناوری نانو تولید شده است.
مهندس بهرام سبحانی، مدیر عامل فولاد مبارکه اصفهان رکود فعلی بازار فولاد در دنیا را مقطعی خواندگفت: پیش بینی می کنیم پس از برجام شرایط برای تولیدکنندگان فولاد بهتر شود و اهداف و انگیزه های بیشتری در این حوزه به وجود آید.
تولیدی چسب پاشا تولید‌کننده انواع لیبل و روکش‌های محافظ چسبدار صنعتی چاپ دار و بدون چاپ در طرح ولوگو دلخواه جهت چسباندن برروی سطوح
بانک مرکزی و وزارت صنعت، معدن و تجارت امروز در اطلاعیه‌ای مشترک از جزییات طرح خرید کالای ایرانی با دوام نظیر خودرو و لوازم خانگی رونمایی کردند. در این طرح تسهیلات بانکی در اختیار خریداران خودرو و کالای ساخت داخل قرار می‌گیرد. آیا این تدبیر دولت نمی‌تواند شامل حال خرید و نصب در و پنجره‌های دوجداره باکیفیت شود؟
محمد هاشمی از مدیران شرکت پایدار پلاستیک معتقد است: بهترین ماشین آلات در صورت عدم نگهداری درست به بدترین ماشین آلات تبدیل می شوند. به گفته این فعال صنعتی، تعمیر و نگهداری یکی از مهم ترین بخش های هر مجموعه صنعتی است؛ طول عمر ماشین آلات هزینه های بلندمدت را کاهش می دهد.
دکتر میرهادی سید رومیانی مردم شریف تبریز، آذرشهر و اسکو و رئیس مجمع نمانیدگان استان آذربایجان شرقی در مجلس شورای اسلامی از کارخانه وین تک بازدید کرد. در جریان این بازدید آقای مهندس کاوه خداپرست، روند تولید پروفیل‌های وین‌تک و کیفیت این برند جهانی را تشریح کرد.
در پی استقبال فعالان بازار صنعت پتروشیمی کشور، 250 میلیارد ریال عرضه اوراق سلف استاندارد پی وی سی شرکت پتروشیمی آبادان در بورس کالای ایران در دقیقه اول عرضه از سوی مشتریان خریداری شد.
دنیای پنجره: معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت از آخرین وضعیت بسته حمایتی دولت از معادن زغال‌سنگ خبر داد و گفت: از 100 پهنه معدنی 65 پهنه به بخش دولتی، عمومی و خصوصی واگذار شده که بخش خصوصی سهم بسیار کمتری در این واگذاری دارند.
 فروش انواع لیفتراک از 2تن الی 10تن تویوتا کوماتسو سهند اجاره لیفتراک گاز سوز و دیزل با راننده بدون راننده در اسرع وقت و مناسبترین قیمت تلفن همراه: 09128494055  ایمیل: SabteAgahi65@gmail.com شماره تماس:02133399147
کامپاند نانوافزودنی برای محصولات UPVC شرکت دانش‌بنیان «آریا پلیمر پیشگام» در هشتمین جشنواره نانو که از 13 تا 16 مهرماه در نمایشگاه بین‌المللی دایر بود، توانست به صورت مشترک با مکمل دارویی «نانوکورکومین» شرکت «اکسیر نانوسینا» رتبه سوم بهترین محصول جشنواره را از آن خود کند.
مدیرعامل شرکت نمایشگاه بین‌المللی اصفهان گفت: بیش از ۱۳۰ شرکت ساختمانی در هجدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان اصفهان حضور خواهند یافت.
شرکت دانش‌بنیان فراز پویا سیستم هوشمند در دومین فن‌بازار چندی پیش توسط مرکز مطالعات و برنامه‌ریزی شهرداری تهران برگزار شده بود، سیستم خانه هوشمند یا BMS را برای مدیریت خانه، مطبوع‌سازی شرایط محیطی از لحاظ تخلیه هوا، روشنایی و سیستم امنیتی معرفی کرد.
دولت ایران به پنجره‌ها و نماهای غیر استاندارد بابت اتلاف انرژی یارانه می‌دهد! این یک خبر تکان‌دهنده اما واقعی است. در حالی که کشورهای پیشرفته به پنجره‌ها و نماهای دارای بالاترین میزان بهره‌وری در مصرف انرژی یارانه پرداخت می‌کنند. راز این معما چیست؟
دنیای پنجره: محمد جواد اقدامیان، در نشست با دانشجویان موسسه آموزش عالی آزاد بهار، از فراز و نشیب های کار و کسب خود، رازهای موفقیت و چگونگی ایجاد و راه اندازی ویستابست سخن گفت.
دنیای پنجره: شرکت ویستابست، تولیدکننده پروفیل یو پی وی سی در ایران کارشناس روابط عمومی و کارشناس فنی در و پنجره یو پی وی سی استخدام می کند.
ایبینا: سندیکای ملی آسانسور و پله برقی ایران نرخ‌نامه سرویس و نگهداری انواع آسانسور در سال جاری را اعلام و تاکید کرد: این نرخ‌نامه تا پایان امسال اعتبار دارد.
ایبینا:» شرکت Nur-Is با بیش از 17 سال تجربه و فعالیت به عنوان بزرگترین تولید کننده پروفیل های درب و پنجره PVC با مارک تجاری Maxwin و َAsyapen درترکیه می باشد. این شرکت محصولات خود را با بهره گیری از دستگاههای آلمانی و استفاده از تکنولوژی آلمان با استفاده از مواد اولیه وارداتی درجه یک از آمریکا با کیفیت درجه یک تولید میکند. شرکت Nur-Is با بیش از 200 نمایندگی در داخل کشور ترکیه و کشورهای همجوار نظیر تونس، الجزایر،عراق،لیبی،آفریقا و ... و با توان تولید روزانه 22 تن پروفیل 1500 عدد درب و پنجره وهمچنین دارای گواهینامه های بین المللی CE- TSE- ISO 9001- ISO 9002- OHSAS 18001 - ISO 14001 تمایل به اعطای نمایندگی و فروش مستقیم در ایران را دارد لذا از شرکت های محترم ایرانی دعوت به همکاری می شود.
ایبینا: تهاتر - فروش انواع درب و پنجره UPVC - یراق الات در ب و پنجره و کلیه یراق آلات - آسانسور - پله برقی - دکوراسون داخلی و صنایع چوب - چوب های نما و ترموپول بصورت نقد - اقساط - تهاتر درسراسر کشور
2 1